0

Witam, mam dość dziwne do was pytanie: Miał ktoś z was świadomy sen i może opisać jak to jest i jak w niego wejść?

2

Serio ? Traktujesz Inieste jedynie jako "najlepszego pomocnika"? To jest nasz kapitan !

0

Dla mnie wystarczy, że zdobyłby ligę z 2 razy i nie odpadał w ćwierćfinale LM :)

0

Na you tube to i ja bym był genialnym piłkarzem na miarę Barcy :)

0

Ja to nie za bardzo jestem za scenariuszem aby np. grać z Realem Madryt w finale LM, jakbyśmy przegrali nie daj Boże to serwery by tu się paliły.

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

5

wow ! wkoncu jakiś obiektywny człowiek, który nie ma bólu o gole Ronaldo w LM (crisztianu ze spalonych na patelnię i jeszcze mu fartownie dobry wiatr sprzyjał i piłka przy jego strzalach nie powinna wpaść).

A Messi, który nastukał bramek Celtikowi powinien być królem bo taki ktoś jak żel nie może być królem strzelców !!!

0

"czym się trułeś tym się lecz"- ta metoda w sumie działa

0

znacie jakieś sposoby na kaca ?

0

mi tam wystarczy jak mistrza Hiszpanii zdobedzie albo dublet

0

A po co mają się spinać w lidze jak mają mistrza i to jeszcze grali z drużynami,które walczą o LM ?!

4

że co ?

0

Taka jest piłka nożna, w lidze jest 20 zespołów i niestety tylko jedna może zostać mistrzem.

0

No to już złota piłka przyklepana dla CR 7 :(

4

Włączyłem i Ronaldo bramke strzelił

Przepraszam ...

3

A skąd wiesz, że koledze będzie chciało się wizy wyrabiać do Sosnowca ?

0

Ty śmieszku :)

0

Co oznacza ten napis na kartoniadzie, ktoś coś ?

0

Z symulkami miało by to sens tak jak tu wspomniał darekgt01 tylko i wyłącznie z technologią VAR, a to z tym bramkarzem wiem przesadzone.

0

Dzięki, że przeczytałeś moje "wymysły" i wyraziłeś opinię o nich, każdą swoją opinię podsyciłeś argumentem.

Pogadać z kimś na poziomie to sama przyjemność :)

0

ale chyba nawet podobna sytuacja jest jak ktoś zagra ręka gdy piłka leci w światło bramki tak jak w koszu goaltending, ale ja lubię się zastanawiać co by było gdyby i takie różne kminy mam :D

2

Tak mnie dzisiaj naszło na rozkminy o zmianach w piłce nożnej i wymyśliłem kilka podczas "posiedzenia":

Liga Mistrzów:
-Zlikwidowanie w dogrywkach w LM zasady bramek wyjazdowych

Rzuty karne:
-W przypadku, gdy zawodnik użyje niedozwolonego ruchu (zatrzyma się przy rozbiegu), to karny nie jest powtarzany a jest rzut wolny dla rywali z miejsca wykonywania 11tki i oczywiście żółta kartka dla strzelca
-W przypadku gdy bramkarz rywali obroni karnego wychodząc za linie to wtedy jest gol dla rywali i żółta kartka dla bramkarza

System karania symulacji:

-Jeżeli w meczu zawodnik wymusza karnego to automatycznie dostaje czerwoną kartkę i jest zawieszony na 1 mecz w przypadku symulowania w innym obszarze gry dostaję żółtą kartkę.
-Jeżeli zawodnik po dostaniu czerwonej lub żółtej kartki w okresie 3 miesięcy dostanie znowu kartkę za symulke (żółta lub czerwona) to zostaje zawieszony na 5 kolejnych meczy

Puchar Hiszpanii:
-Mecz finałowy jest grany na stadionie poprzedniego triumfatora

Ja wiem, że to kontrowersja sama w sobie, ale chciałbym poznać opinię ludzi w sytuacji takiej "co by było gdyby" XD

0

Dlaczego pajac? Bo jest obiektywny i nie ma takiego siarczystego bólu du***a ?

0

To tak samo jak w meczu z PSG z naszego "trypletowego" sezonu z Enrique, przy wyniku 3-2 dla PSG Barcelona sobie klepała :D

0

Wiesz oglądając końcówkę sezonu 2011/12 Premier League zawsze w kwestii mistrza kraju czekam do końca.

Real jest mocny i silny i idzie po swoje, ale czasami wystarczy jeden mecz aby zostali z niczym ...

0

Remontada na nich wpłynęła, po tamtym meczu trudno ich było sprowadzić na ziemie :)

19

Napiwno

1

Ja to tematów sędziów nie poruszam bo ostatnio bana dostałem za to xD

0

Tak, ale np. spotkanie z Malagą odbyło się po remisie 1-1 Realu i wtedy powinni dać z siebie wszystko, a nie powodować straty -1 pkt do Realu.

2

Jeżeli chcemy być mistrzami Hiszpanii w danym roku to należy nie mieć takich wpadek:

FC Barcelona 1-2 Deportivo Alaves
FC Barcelona 0-0 Malaga
Real Betis 1-1 FC Barcelona
Deportivo de la Coruna 2-1 FC Barcelona
Malaga 2-0 FC Barcelona


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?