Draks[FCB]
Dołączył/a: maj 2013
Siedlce
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Witam, mam dość dziwne do was pytanie: Miał ktoś z was świadomy sen i może opisać jak to jest i jak w niego wejść?
2
Serio ? Traktujesz Inieste jedynie jako "najlepszego pomocnika"? To jest nasz kapitan !
0
Dla mnie wystarczy, że zdobyłby ligę z 2 razy i nie odpadał w ćwierćfinale LM :)
0
Na you tube to i ja bym był genialnym piłkarzem na miarę Barcy :)
0
Ja to nie za bardzo jestem za scenariuszem aby np. grać z Realem Madryt w finale LM, jakbyśmy przegrali nie daj Boże to serwery by tu się paliły.
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
5
wow ! wkoncu jakiś obiektywny człowiek, który nie ma bólu o gole Ronaldo w LM (crisztianu ze spalonych na patelnię i jeszcze mu fartownie dobry wiatr sprzyjał i piłka przy jego strzalach nie powinna wpaść).
A Messi, który nastukał bramek Celtikowi powinien być królem bo taki ktoś jak żel nie może być królem strzelców !!!
0
"czym się trułeś tym się lecz"- ta metoda w sumie działa
0
znacie jakieś sposoby na kaca ?
0
mi tam wystarczy jak mistrza Hiszpanii zdobedzie albo dublet
0
A po co mają się spinać w lidze jak mają mistrza i to jeszcze grali z drużynami,które walczą o LM ?!
4
że co ?
0
Taka jest piłka nożna, w lidze jest 20 zespołów i niestety tylko jedna może zostać mistrzem.
0
No to już złota piłka przyklepana dla CR 7 :(
4
Włączyłem i Ronaldo bramke strzelił
Przepraszam ...
3
A skąd wiesz, że koledze będzie chciało się wizy wyrabiać do Sosnowca ?
0
Ty śmieszku :)
0
Co oznacza ten napis na kartoniadzie, ktoś coś ?
0
Z symulkami miało by to sens tak jak tu wspomniał darekgt01 tylko i wyłącznie z technologią VAR, a to z tym bramkarzem wiem przesadzone.
0
Dzięki, że przeczytałeś moje "wymysły" i wyraziłeś opinię o nich, każdą swoją opinię podsyciłeś argumentem.
Pogadać z kimś na poziomie to sama przyjemność :)
0
ale chyba nawet podobna sytuacja jest jak ktoś zagra ręka gdy piłka leci w światło bramki tak jak w koszu goaltending, ale ja lubię się zastanawiać co by było gdyby i takie różne kminy mam :D
2
Tak mnie dzisiaj naszło na rozkminy o zmianach w piłce nożnej i wymyśliłem kilka podczas "posiedzenia":
Liga Mistrzów:
-Zlikwidowanie w dogrywkach w LM zasady bramek wyjazdowych
Rzuty karne:
-W przypadku, gdy zawodnik użyje niedozwolonego ruchu (zatrzyma się przy rozbiegu), to karny nie jest powtarzany a jest rzut wolny dla rywali z miejsca wykonywania 11tki i oczywiście żółta kartka dla strzelca
-W przypadku gdy bramkarz rywali obroni karnego wychodząc za linie to wtedy jest gol dla rywali i żółta kartka dla bramkarza
System karania symulacji:
-Jeżeli w meczu zawodnik wymusza karnego to automatycznie dostaje czerwoną kartkę i jest zawieszony na 1 mecz w przypadku symulowania w innym obszarze gry dostaję żółtą kartkę.
-Jeżeli zawodnik po dostaniu czerwonej lub żółtej kartki w okresie 3 miesięcy dostanie znowu kartkę za symulke (żółta lub czerwona) to zostaje zawieszony na 5 kolejnych meczy
Puchar Hiszpanii:
-Mecz finałowy jest grany na stadionie poprzedniego triumfatora
Ja wiem, że to kontrowersja sama w sobie, ale chciałbym poznać opinię ludzi w sytuacji takiej "co by było gdyby" XD
0
Dlaczego pajac? Bo jest obiektywny i nie ma takiego siarczystego bólu du***a ?
0
To tak samo jak w meczu z PSG z naszego "trypletowego" sezonu z Enrique, przy wyniku 3-2 dla PSG Barcelona sobie klepała :D
0
Wiesz oglądając końcówkę sezonu 2011/12 Premier League zawsze w kwestii mistrza kraju czekam do końca.
Real jest mocny i silny i idzie po swoje, ale czasami wystarczy jeden mecz aby zostali z niczym ...
0
Remontada na nich wpłynęła, po tamtym meczu trudno ich było sprowadzić na ziemie :)
19
Napiwno
1
Ja to tematów sędziów nie poruszam bo ostatnio bana dostałem za to xD
0
Tak, ale np. spotkanie z Malagą odbyło się po remisie 1-1 Realu i wtedy powinni dać z siebie wszystko, a nie powodować straty -1 pkt do Realu.
2
Jeżeli chcemy być mistrzami Hiszpanii w danym roku to należy nie mieć takich wpadek:
FC Barcelona 1-2 Deportivo Alaves
FC Barcelona 0-0 Malaga
Real Betis 1-1 FC Barcelona
Deportivo de la Coruna 2-1 FC Barcelona
Malaga 2-0 FC Barcelona